תוסף מגנזיום לסובלים מאלרגיות

תוסף מגנזיום לסובלים מאלרגיותאלרגיה עשויה לצוץ במהלך כל השנה, אך התקופות הנפוצות יותר הן האביב והסתיו. מומחים רפואיים מסבירים שאלרגיה היא תגובה חיסונית הנובעת מרגישות יתר לחומרים המזינים או באים במגע עם הגוף. במילים אחרות, הגוף אינו מגיב כשורה כאשר הוא מקבל אלרגן, מה שמוביל לתסמינים אשר נעים בין מתונים עד חמורים. תסמינים אלו הם שיטת הגוף להיפטר מהחומר הפוגע.

מגנזיום לתגובה אלרגית

רופאים ממליצים על תזונה בריאה ותוספי תזונה לתמיכה במערכת החיסונית, השומרים על חוזקה ומונעים התקפים. אחד התוספים האלו הוא מגנזיום, מינרל חיוני המסייע להקלת דרכי הנשימה והתכווצותם בריאות.

מחקר שנערך על חיות מעבדה מצא שכשהן סבלו ממחסור חמור במגנזיום, הן חוו רמות היסטמין גבוהות עם חשיפה לאלרגנים, בהשוואה לחיות שקיבלו מספיק מגנזיום. היסטמינים משתחררים על ידי הגוף בתגובה לאלרגנים, הגורמים לתסמיני האלרגיה. מחסור במגנזיום מתרחש בקרב אנשים רבים, אם כי רבים אינם מודעים לכך.

רמות מגנזיום בריאות קשורות עם שיעורים נמוכים יותר של אסטמה ואלרגיות. מחקרים מראים שתוסף מגנזיום מסייע בהחלקת והרגעת שרירי דרכי האוויר וסיוע להם להתרחב ולמנוע ברונכיט. בנוסף, מגנזיום שומר על רמות היסטמין נמוכות ומפחית דלקת ריאות.

מגנזיום בתזונה

מזונות שונים מגדילים את הצריכה היומית של מגנזיום. אלו כוללים:

  • אצות
  • שקדים
  • קשיו
  • פטרוזיליה
  • אבוקדו
  • אורז מלא
  • פולי סויה
  • ירקות בעלי עלים ירוקים.

מגנזיום לילדים

הורים רבים מתחילים לבחון תוספי מגנזיום כדי לסייע לילדיהם הסובלים מאלרגיות. מחקרים אפידמיולוגיים מראים שילדים עם אסטמה סובלים מרמות נמוכות של מגנזיום בהשוואה לילדים בריאים. רמות מגנזיום נמוכת קשורות עם תפקוד נמוך של הריאות, כולל קיבולת ריאות מופחתת ובעיות בזרימת אוויר.

תרסיס להרחקת אלרגיות

תוספי מגנזיום מאפשרים התמודדות קלה בהרבה עם אלרגיות. כמובן שקיימות תרופות מרשם רבות, אך ניתן למנוע את תופעות הלוואי ולהדוף את תסמיני האלרגיה באמצעות תרופה טבעית, והשיטה הטובה ביותר להרחיק אלרגיות היא פשוט לרסס אותן.

כשאדם נמצא בדרכים ומתחיל לחוש את תסמיני האלרגיה, ניתן לשלוף תרסיס מגנזיום. זוהי שיטה קלה ובטוחה המשמשת אף ילדים צעירים. התרסיס מקומי וקל לשימוש וניתן להשתמש בו כדי לסייע בהקלת תסמיני האלרגיה, ולהשפיע גם על השרירים, העצמות, המוח והלב.

כל בקבוק מגנזיום קל מכיל רכיבים טהורים וטבעיים הכוללים מגנזיום ביולוגי. כל תרסיס מספק 27.2 מיליגרם מגנזיום. הוא נספג בקלות בעור, חודר לזרם הדם ומשפיע על התאים. הוא מונע אף כאבים ותחושות מתח וחרדה.

יעילות מגנזיום למחלות דרכי הנשימה

אחוז משמעותי מהתקפי אסטמה מופעלים כתוצאה מאלרגנים כגון אבק, אבקנים, קשקשי חיות מחמד ובשמים, חומרים שלכאורה אינם אמורים להזיק לגוף גם כשבאים עימם במגע יומיומי.

שחרור נוגדנים על ידי המערכת החיסונית מתוך ניסיון "להגן" מפני פולשים, משפיע על העיניים, האף, הגרון והריאות, ומוביל להתקפים. תוסף מגנזיום הכרחי לתפקוד נכון של השרירים, כולל התכווצות דרכי הנשימה כגון תאי שריר וחלק מהסמפונות. הוא נלחם בבעיות נשימה באמצעות יכולתו לווסת ולדכא ייצור היסטמין.

אתר המרכז לאלרגיות הוקם במטרה להעניק לגולשים אפשרות ללמוד ולמצוא תשובות לכל מה שקשור לאלרגיות- מידע על אבחון, טיפול והתמודדות עם כל סוגי האלרגיות.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן