מטהר ®Airfree לעזרת הסובלים מאלרגיה

מטהר ®Airfree לעזרת הסובלים מאלרגיההטיפול באלרגיה נחלק למספר רבדים כשאחד החשובים בהם הוא זיהוי ונטרול הגורמים האלרגנים. רובד זה נחלק לשני חלקים: זיהוי הגורמים האלרגנים באמצעות בדיקות אלרגיה וצמצום החשיפה לאלרגנים אליהם הנבדק רגיש. במקרים בהם מדובר בגורם דוגמת פרוות בעלי חיים או אבקני פרחים, הרי שניתן למזער את החשיפה על ידי הוצאת בעל החיים מהבית או על ידי הימנעות מיציאה לשדות חקלאיים בעונות המעבר.

עם זאת, לרוע המזל, במקרים רבים מספור מתברר כי הגורם האלרגני אינו ניתן למיגור בקלות כשהכוונה היא לאלרגנים דוגמת אבקנים, קרדית אבק הבית או נבגים. אלרגנים מעין אלו לנצח יימצאו תחת קורת גג אחת עם האדם האלרגי ולפיכך טובי המוחות בעולם עומלים על מציאת פתרון לכל אותם חומרים שלא פשוט לנטרל.

בדיוק כאן נכנס לתמונה מטהר האוויר המהפכני המתאים לסובלים מאלרגיה וכפי שכבר הסגירה אותנו הכותרת, הכוונה היא למטהר ®Airfree.

מה הוא מטהר ®Airfree על קצה המזלג?

מטהר ®Airfree הוא מטהר אוויר חדשני, הפועל לנטרול מגוון רחב בצורה בלתי רגילה של אלרגנים באוויר הביתי או המשרדי. בין היתר המטהר המהפכני מסוגל להשמיד ביעילות רבה במיוחד נגיפים, חיידקים, עובשים, קרדית אבק הבית, קשקשים של חיות מחמד ועוד.

בניגוד למטהרי אוויר אחרים הפועלים על מסננים, הנוטים לצבור אבק ולכלוך ובניגוד למטהרי האוויר הפשוטים המחייבים לבצע החלפת פילטרים אחת לפרקי זמן מסוימים, מטהר האוויר החדשני ®Airfree פועל בטכנולוגיה שונה לגמרי שכן עיקרון הפעולה שלו מבוסס על חום גבוה: מערכת עיקור תרמודינמית (TSS, ראשי התיבות של Thermodynamic Sterilizing System) מחממת את האוויר העובר דרכה לטמפרטורה של 200 מעלות צלזיוס וכך למעשה מחסלת 99% מהמיקרואורגניזמים והאלרגנים הפוטנציאליים.

יש להדגיש כי מדובר במטהר אוויר שקט במיוחד ובנוסף יש לציין כי המטהר חסכוני באנרגיה (מטהרי ®Airfree צורכים פחות חשמל מנורת 60 וואט).

מה הם היתרונות של מטהר ®Airfree?

להלן כמה מהיתרונות המרכזיים של מטהר ®Airfree:

  • יעילות מרבית –מטהר ®Airfree מנטרל לחלוטין 99% מהאורגניזמים והאלרגנים הנישאים באוויר, עובדה שנבדקה ומגובה בדו"חות של מעבדות מאושרות.
  • מטהר בטיחותי – כולנו מכירים את הסיפורים המחרידים אודות מטהרי אוויר שחדלו מלתפקד ביום בהיר אחד או שעלו בלהבות כתוצאה מקצר חשמלי. במקרה של מטהר ®Airfree, אתם יכולים להיות רגועים ולישון בראש שקט, שכן הטכנולוגיה הייחודית של מטהר ®Airfree עומדת בתקני בטיחות המקובלים.
  • ללא תחזוקה ושקט – המטהר אינו מכיל מסננים הדורשים החלפה או מאוורר ושום חלק הדורש תחזוקה. המטהר שקט לחלוטין בגלל שאין בו שום חלקים נעים.
  • עיצוב מרהיב – אחד החסרונות המרכזיים של מטהרי אוויר סטנדרטיים בא לידי ביטוי בעיצוב חסר המעוף שלהם. החדשות הטובות הן שמטהר ®Airfree מעוצב באופן כזה שיחמיא לכל חלל בו יותקן. כמו כן מדובר במטהר קל משקל במיוחד, פחות משני קילוגרמים, ולכן קל מאוד להעבירו ממקום למקום.
  • מטהר אקולוגי – מעבר לכך שמטהרי ®Airfree לא פולטים יונים לאוויר, הרי שמדובר במטהרי האוויר היחידים בשוק, שהוכחו כמפחיתים את ריכוז הגז הרעיל Ozone (אוזון) באוויר.

®Airfree – ויפה שעה אחת קודם!

אם אחד או יותר מבני הבית אובחן לאחרונה כסובל מאלרגיה בדרכי הנשימה וזקוק כיום לאוויר נקי יותר מאי פעם, זה הזמן לעשות את הצעד הנכון ולהתקין בבית מטהרי ®Airfree, לאוויר נקי מאלרגנים. שיהיה לכם יום נקי.

אתר המרכז לאלרגיות הוקם במטרה להעניק לגולשים אפשרות ללמוד ולמצוא תשובות לכל מה שקשור לאלרגיות- מידע על אבחון, טיפול והתמודדות עם כל סוגי האלרגיות.

תוכן עניינים

דילוג לתוכן